Zápas : 10.kolo Hanspaulka
Autor článku : Martin Viták
Výsledek : 1:1 (1:1)

12. Matěj Kuncíř (Tomáš Rosenberger)

K předposlednímu zápasu jarní sezóny se dostavila sice prořídlá, ale velice silná sestava. Velkým štěstím bylo, že pršet začalo až 5 minut po zápase, ale předchozí deště zanechaly na hřišti výrazné stopy v podobě kaluží a bláta.

Pokud by se nezaujatý divák před zápasem podíval na tabulku, jistě by usoudil, že zápas je předem rozhodnut. Tým NMB Revival v této sezóně ještě neprohrál a pouze jednou remizoval. K postupu mu stačilo v posledních dvou zápasech uhrát jeden bod, což se mu v tomto utkání podařilo a my mu tak můžeme pogratulovat k jistě zaslouženému postupu. Obě strany začaly zápas velice aktivně a brankáři měli plné ruce práce. Už ve dvanácté minutě se ujala přihrávka Tomáše na Matěje Kuncíře a náš tým šel do překvapivého vedení. To bohužel vydrželo jen několik minut, poté Martin po nepřehledné situaci inkasoval střelou z úhlu. My i soupeř jsme měli mnoho slibných příležitostí, ale akci buď zneškodnili dnes vynikající brankáři nebo střela skončila v zámezí. Druhý poločas byl již klidnější, ale stále se hrálo s plným nasazením. Dvě velmi slibné šance měl Petr a štěstí zkoušeli i další hráči. Chyběla ale přesnější koncovka. Soupeř sice v druhém poločase několikrát zahrozil, ale obrana dnes odvedla skvělou práci.

S velmi dobrým soupeřem jsme odehráli výborné utkání. Obrana byla bezchybná a útok byl tentokrát aktivnější než jindy. Nakonec se bohužel ujala pouze jedna střela. S výsledkem ale můžeme být více než spokojeni.
Hráč zápasu: Martin Viták      Profil...      Statistika...

Proti nejlepšímu týmu skupiny jen jednou inkasoval a pochytal mnoho šancí.

Sviňmetr : 8.5 sviní (SUPER !!!)