Místo : Podvinný Mlýn
Zápas : 7.kolo Hanspaulka
Autor článku : Otakar Duben
Výsledek : 0:8 (0:3)

Trocha statistiky na úvod - vyrovnali jsme nejhorší výsledek našeho klubu v historii, dostali stejně branek jako v předcházejících šesti zápasech dohromady a poprvé od 26. května 2003, kdy jsme na Hagiboru podlehli Depresi 0:2, v Hanspaulce neskórovali...
Zápas měl být ve znamení návratů. Vítek hrál poprvé v sezóně a Martin Viták dokonce poprvé od června loňského roku! K utkání nastoupila poměrně silná sestava, chyběl Martin Mates, zraněný Michal Stodola a Jakub si spletl hřiště a dorazil až na druhý poločas.
K utkání jako takovému není více méně co říct. Vzhledem k tvaru hřiště jsme zvolili nepochopitelnou taktiku hry na tři útočníky, jako bychom chtěli soupeře přehrát hned v úvodu, jenže efekt byl naprosto opačný. Když ani dva naši nejzkušenější hráči nedokázali zabránit útočníkovi soupeře v dokonání čistého hattricku, nebylo v podstatě o co hrát. Jedinou naší vážnější šancí byla hlavička Petra po centru Matěje Komance, kterou se štěstím vyškrábl brankář Holešovic.
Fyzicky jsme odešli hned v úvodu, psychicky pak po poločase. Nejjasnějším důkazem naší tragičnosti a letargie byla situace při pátém gólu, kdy se na hřišti pohybovalo pět hráčů Holešovic, osamělý Jakub a čtyři statičtí sparingpartneři. O podíl na šesté a sedmé brance v naší síti se mohou přihlásit Ondra s Martinem Vitákem a gól v situaci čtyři na čtyři ze 60. minuty byl už jen posledním tónem našeho umíráčku.

Šok, krize, katastrofa, beznaděj - tak vypadala naše hra po celý zápas. Během prvního poločasu se ještě dalo uvažovat o lepším výsledku, druhá půle ale už nebyla ani na úrovni šestiletých dětí na plácku před panelákem. Objektivně výsledek sice neodpovídá kvalitativnímu rozdílu mezi oběma týmy, ale obrazu dění na hřišti bohužel ano. Měli bychom být rádi, že jsme nedostali ještě víc gólů. Hůř jsme ale už opravdu ani zahrát nemohli. Snad to bude poučení pro příště, že takhle rozhodně ne!
Hráč zápasu: Jakub Růžička      Profil...      Statistika...

Sice svou vinou dorazil až na druhou půli, ale jako jediný z týmu se snažil hrát fotbal.

Sviňmetr : 1 sviní (krize)
svinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetr

průměrná známka/počet hlasujících hráčů (1..nejlepší, 5..nejhorší)