Autor článku : Otakar Duben
Výsledek : 2:1 (1:0)

30. Matěj Komanec (Tomáš Rosenberger)
54. Tomáš Rosenberger

V netradičních černých dresech jsme utkání začali poměrně opatrně, hráli jsme hlavně na jistotu v defenzívě, protože jsme nechtěli opakovat výpadek z úvodu minulého zápasu.
Poměrně klidný průběh první půle ukončila až akce v jejím úplném závěru, po níž se zrodil klasický "gól do šatny". Dlouhý míč od naší branky sklepl Tomáš na nabíhajícího Matěje Komance, ten si ho přehodil na levou nohu a z hranice vápna jesličkami potupil brankáře Regentu.
V druhé půli začal soupeř logicky více tlačit a snažil se o vyrovnání. Vypracoval si několik dobrých šancí, vyrovnat se mu ale podařilo až z poměrně nenápadné akce. Rohový kop odvrátila naše obrana do zámezí. Míč z následného autového vhazovaní se snesl na zadní tyč, kde Petr neuhlídal hlavičkujícího hráče a bylo srovnáno. Vyrovnání brankového stavu se přeneslo i do hry, náznaky šancí se rodily na obou stranách a utkání spělo k remízovému konci. Ten však odmítl Tomáš, který šest minut před koncem dostal míč na pravé straně, postupoval s ním podél brankové čáry a ve vhodný okamžik chtěl zacentrovat. Ukopl se však a míč k překvapení všech skončil v soupeřově síti. Výsledek se nám poté již povedlo udržet.

Podařilo se nám napravit nevydařený zápas proti CSKA a zaslouženě, i když poměrně šťastně, jsme porazili tým Regentu, který jsme ve svých předsezónních prognózách pasovali do role největšího favorita skupiny.
Hráč zápasu: Matěj Komanec      Profil...      Statistika...

Statečně se bil na hrotu a těsně před přestávkou dokázal otevřít skóre.

Sviňmetr : 7.5 sviní (velmi kvalitní)