Zápas : 1.kolo Hanspaulka
Výsledek : 2:2 (0:1)

42. Tomáš Rosenberger (Petr Gregor)
60. Martin Mates (Tomáš Rosenberger)

V dohrávce 1.kola jsme udrželi neporazitelnost na hřišti v Hrdlořezích. Na zápas dorazilo nakonec rekordních 12 hráčů, což nám umožnilo v prvním poločase točit dvě úplné sestavy. Debut v našich barvách si v tomto utkání odbyl Jirka.
Po vyrovnané první pětiminutovce udeřil z nenápadné akce soupeř. Míč z autového vhazování se snesl přímo na hlavu nejlepšího střelce naší skupiny Kršňáka, ten přeskočil bránícího Ondru a trefil přesně pravý horní roh naší branky. Inkasovaný gól nás vybudil k větší aktivitě a o chvíli později se po přihrávce Martina Matese ocitl sám před gólmanem Tomáš, trefil ale jen tyč. Osudnou pro Michala Stodolu se stala 28.minuta, v jednom ze soubojů ve středu pole nezaviněně upadl a s poraněným kolenem musel odstoupit. Na koleno dostal sádru a do konce sezóny si nezahraje. Připojil se tak k Martinu Vitákovi.
V druhém poločase jsme kromě Michala museli postrádat i Vojtu, který ho odvezl do nemocnice. Celá druhá půle se víceméně odehrávala na polovině soupeře, který se kromě několika brejkových situací soustředil převážně na bránění náskoku. Navíc po nedorozumění Vítka s brankářem se k míči dostal jeden z útočníků a mířil přesně k tyči. Naštěstí ve 42. minutě snížil hlavičkou Tomáš a vrátil nás do hry. S blížícím se závěrem jsme stále více tlačili, šance měl Tomáš, Marek i Martin Mates, pěknou ranou z voleje se prezentoval Jirka, nicméně vyrovnání stále nepřicházelo. Naše naděje mohli definitivně pohasnout pět minut před koncem, když šli dva hráči No madam! prakticky sami na Michela, ten nás ale dvěma fantastickými zákroky na hranici pokutového území udržel ve hře. Až ve druhé minutě nastavení jsme se konečně dočkali. Fanoušci No madam! už oslavovali vítězství, když z 15 metrů napřáhl Martin Mates a propálil chumel hráčů i brankáře. A když v poslední šanci zápasu mířil Marek hlavou těsně vedle, body se dělily.

Kdybychom neudělali dvě chyby v obraně, mohli jsme klidně vyhrát. Místo toho jsme málem nedosáhli ani na remízu. Pozitivní je, že se sešlo oproti minulému utkání dost hráčů, tentokrát možná až moc. Nebýt nešťastného zranění Michala Stodoly, byl by to docela dobrý zápas. Stále máme teoretickou naději na třetí místo, ale museli bychom oba zbývající zápasy vyhrát a doufat v dobrou konstelaci ostatních výsledků.
Podobně viděl průběh utkání i náš kapitán Marek Viták: "Za dnešní zápas bych chtěl náš tým pochválit. Sice jsme nevyhráli, opět neproměňovali vyložené šance a dělali chyby v obraně, i tak jsme ale předvedli dobrý výkon. Všichni hráli zodpovědně a opravdu bojovně. Příště snad budeme mít trochu víc štěstí. I když myslím, že ke konci zápasu jsme si štěstí vybrali víc než dost..."
Hráč zápasu: Martin Mates      Profil...      Statistika...

Když už nikdo nedoufal v bodový zisk, zachránil nám na poslední chvíli svým gólem alespoň remízu.

Sviňmetr : 7 sviní (velmi kvalitní)