logo Modrý Svině -
20070601 - » .kolo Hanspaulka


Hodnocení utkání:


Sviňmetr : sviní (krize)

10-9 sviní SUPER!!!, 8-7 sviní velmi kvalitní, 6-5 sviní standard, 4-3 sviní slabý průměr, 2-0 sviníkrize.

Ota Duben a jeho komentář k zápasu : Pro dobrotu na žebrotu... Soupeř nebyl podle pravidel schopen hry, jenže my jsme si chtěli "zahrát", tak jsme v klídku počkali a dokonce je nechali proti pravidlům hrát ve třech. Tak když jsme si tedy chtěli "zahrát", tak proč sme sakra celejch šedesát minut nic nehráli?!? Na to, abychom to tam odchodili a prakticky se nepotkali s balónem, tak to sme si mohli klidně kopnout mimo soutěž sami, nebo si zajít na fotbálek ke škole. Ale tohle je sakra lidi liga, byť amatérská a plná stejnejch nekopů, jako sme my, ale je to soutěž, kde jde o body a o vítězství. A co my máme? Nemáme ani výhru, ani body, zato pořádnou a hodně výživnou ostudu! Takže na rovinu a dopředu řikám, že pokud ještě někdy nastane podobná situace, tak vám na to, že si chcete zahrát, zvysoka S.E.R.U., nechám to zkontumovat a bude. Protože je lepší bejt svině, která jede striktně podle pravidel, než pak ostatním pro smích...

Tomáš Rosenberger a jeho komentář k zápasu : CO napsat k tomuto zapasu ? Tak tohle jsem uz opravdu dlouho nezazil. To co predvadeji nekteri nasi hraci je uz docela alarmujici! Naprosta neochota hrat a alibismus. Nekdo si uz asi mysli, ze "to" prijde samo a souper se sam porazi, ale to se zle myli. Asi bychom se meli mnozi zamyslet nad tim o cem "ten fotbale" je. Vim, ze jsem nehral, del svych predstav, ale aspon jsem se snazil branit a neco vymyslet, nabizet se, prihravat... ale je pak smutny, kdyz clovek vidi, ze je v tom sam! Je hezky, kdyz si nekdo umi hrat s balonem pred zapasem, ale k cemu to je, kdyz pri zapase si ani "neskrtne" ?!. Takze abych to schrnul - TAKHLE NE PANOVE !!!

Martin Viták a jeho komentář k zápasu : Komentovat to, jak sme hráli nebudu. Udělali to lidé přede mnou a udělají to po mě. Teď nezbývá než uhrát něco v posledních zápasech. Doufám, že se to povede a po sezóně budeme zase "slavit"!

David Straka a jeho komentář k zápasu : vidim ze mas Tomas asi na mysli me ze si hraju s micem pred zapasem a pri zapase si ani neskrtnu!!!kdyz si to myslis tak si to mysli, ale snazil sem se dost dlouho neco vymejslet,nahravat, strilet atd ale proste kdyz neni zajem hrat tak ten zajem prestanou mit uplne vsichni!!!a to ze si hraju s micem pred zapasem to je myslim moje vec:))

průměrná známka/počet hlasujících hráčů (1..nejlepší, 5..nejhorší)

Brankář brankar

Obránci
Útočníci

Nehrající