logo Modrý Svině -
20070511 - » .kolo Hanspaulka

Sviňmetr : sviní (krize)

10-9 sviní SUPER!!!, 8-7 sviní velmi kvalitní, 6-5 sviní standard, 4-3 sviní slabý průměr, 2-0 sviníkrize.

Ota Duben a jeho komentář k zápasu : Je fakt, že proti tomuhle soupeři jsme na výhru prostě neměli, navíc jsme ještě zahráli mimořádně špatně, což jak věřim se nebude zas další dobu opakovat. Stále ještě můžeme být v klidu, protože se pohybujem nahoře, jenže teď máme docela těžkej los a musíme se snažit každý zápas bodovat, abysme pak nemuseli něco honit v posledních dvou zápasech. Ale věřim, že se zvednem už teď a vyklepneme Polárníky... Svině 4ver!

Petr Gregor a jeho komentář k zápasu : Rád bych všem těm co byli na hřišti vzkázal jedno: JDĚTE TŘEBA DO PRDELE... Když z 5 lidí na hřišti 4 nestřídaj (tady bych rád ocenil Rózu tšen střída), tak asi nemá cenu aby sme se tam zbytečně tahali.. to příště řekněte rovnou ať můžu zůstat doma.. Poznámka pro Matěje: Ne, to že se střídáš na hřišti s Davidem kdo zrovna pude do útoku se nepočítá, stejně tak když vystřídáš 3 minuty před koncem.. (to už platí pro všechny). Zajímaly by mě vaše důvody proč si myslíte že ste na tom hřišti tak hrozně nepostradatelný že by ste tam měli bejt 60 minut.. Stejně ste nakonec uhráli hovno a to asi zvládne každej.. Příště mi laskavě dejte vědět dopředu že ani nemá cenu chodit.. ušetříte mi tim spoustu času.. Děte doprdele...

Tomáš Rosenberger a jeho komentář k zápasu : Tento zapas jsem hrali opravdu spatne, a to ve vsech ohledech. Snad to bude priste lepsi zamakame a pripisem si 2 body! Jinak vyjadreni k problemu stridani viz. komentar !